20 ایده عالی سهام برای سال 2020 صندوق رشد

  • توسط محمد عطاری
  • 21/01/2020
  • 0

شاخص بورس اوراق بهادار در سال 2019 اشک آور شد. شاخص های عمده در نیمه دوم سال رکورد های بی شماری را تجربه کردند که S&P 500 با رشد بیش از 29٪ روبرو شد. این باعث می شود که حداقل از سال 2013 بهترین بازده سالانه صندوق رشد باشد.

با افزایش سهام ، وال استریت ترس رکود را بر روی مشعل قرار داد: بازار از این واقعیت تقویت شده است که گسترش متوسط ​​اقتصاد ایالات متحده ثابت است. هزینه های مصرف کننده ثابت ، یک بازار کار قوی و بهبودی آشکار در بازار مسکن ، همه ترس سرمایه گذاران را برطرف کرده است. در وال استریت نیز به لطف امضای چندین توافق نامه تجاری جدید – توافق نامه تجدید نظر در تجارت آمریکای شمالی و فاز طولانی مدت توافق نامه تجارت با چین – در ماههای پایانی سال 2019 ، خوشبینی تجارت تجدید شده است. ، بازار خوشبین است که می تواند رشد اقتصادی ادامه یابد ، به خصوص با کاهش فشار تعرفه ها و ذخیره فدرال رزرو.

ما از مورنین استار پرسیدیم تا برخی از بهترین مدیران صندوق عملکرد را شناسایی کنیم ، همه آنها در سال 2019 و همچنین در مدت زمان طولانی تر یا در یک دوره سه ساله ، پنج ساله یا ده ساله ، معیارهای بلند مدت خود را شکستند. در زیر مدیران نمونه کارها و بهترین ایده های آنها برای سال آینده آورده شده است.

صندوق رشد

 

ساکسونبورگ ، مستقر در پنسیلوانیا II-VI ، تولید کننده جهانی مواد با کارآیی پیشرفته و با تکنولوژی بالا است که به مجموعه کاملی از صنایع مختلف و بازارهای پایانی ، از مصرف کننده و ارتباطات گرفته تا هوافضا و دفاع می رود. Retzler ، که “تیم مدیریت ستارگان” و کسب اخیر شرکت سازنده ارتباطات نوری ، Finisar را برجسته می کند ، می گوید: “این یک بازی اقتصادی گسترده برای بازارهای انتهایی است که از فناوری های آنها استفاده می کند.” اگرچه رشد توپی در دو رقمی بوده است ، که به لطف صرفه جویی در هزینه و هم افزایی درآمد از ادغام Finisar تسریع می کند. در حالی که درآمد 1.4 میلیارد دلاری II-VI در معرض روابط تجاری با چین است ، که در عملکرد سهام در چند سال گذشته وزن داشت ، ذوب شدن در این روابط چشم انداز آن را روشن تر می کند. ریتزلر انتظار دارد که رشد وجه نقد رایگان ایجاد شود که در نهایت “فرصت دفع اهرم ترازنامه” را فراهم می آورد.

 

منابع ناوبر (NVGS)

 

ریتزلر 303 میلیون دلار (درآمد) Navigator Holdings ، یک تجارت حمل و نقل انرژی که گاز پروپان مایع را تحویل می دهد (LPG) می خواند ، “بازی ای برای تجدید حیات در رشد اقتصادی جهانی است.” : “اگر بهبودی را در بازارهای نوظهور مشاهده کردید ، که فکر می کنیم در سطح جهان اتفاق می افتد ، LPG برای استفاده از انرژی در بخش بزرگی از جهان مهم است.” در حالی که Navigator Holdings برای 4 سال گذشته تحت فشار بوده است ، سرمایه گذاری می کند. شرکت ریزلر پیش بینی می کند ، این شرکت در زیرساخت ها نیز ایجاد کرده است و مشارکت ها باید شروع به پرداخت کنند ، و افزود که این شرکت همچنین به ترمینال های جدیدی گسترش یافته است که به آن اجازه می دهد محصولات بیشتری را در سطح جهان صادر کند. یکی دیگر از کاتالیزورها “ادامه تولید فرآورده های قابل توجه انرژی در داخل ایالات متحده است که باید به بازارهای جهانی تحویل داده شوند.” ریتزلر می گوید: به عنوان یک شرکت حمل و نقل سنگین ، بدهی در این تجارت وجود دارد ، اما قابل کنترل است.

 

صندوق رشد نیل روزنبرگ

صندوق رشد بارون: شرکت های کوچک رشد ایالات متحده آمریکا

بازده 2019: 40.7٪ ، بازده متوسط ​​سالانه 3 ساله: 19.8٪

صندوق رشد

 

این اپراتور استراحتگاه کوهستانی و اسکی در سطح جهانی به دلیل استراحتگاه های خود ، مهمان نوازی و املاک و مستغلات به بخش های جداگانه تقسیم شده است. این شرکت شاهد رشد مداوم در فروش کامل گذرهای فصل و همچنین مزایای اولیه حاصل از دستیابی به اواسط سال 2019 Peak Resorts بود که به ادغام میلیون ها نفر دیگر در شبکه خود کمک کرد. روزنبرگ انتظار دارد با پیشروی سریع پول نقد ، رشد درآمد خوبی داشته باشد. این می تواند منجر به ادغام فرصت طلبانه ، کاهش بدهی و رشد سود سهام شود. Vail که در سال مالی 2019 دارای 2 میلیارد دلار درآمد بوده ، بسیار متمرکز است و تعداد اسکی بازان را در فصلهای گذشته یا روزها افزایش می دهد ، با استفاده از داده های بیشتر برای انجام بازاریابی هدفمند و افزایش تجربه اسکی باز ، امکان ادامه قیمت گذاری همان فروشگاه را افزایش می دهد.

 

CoStar Group (CSGP)

 

CoStar ، ارائه دهنده 1.2 میلیارد دلاری (درآمدی) ارائه دهنده خدمات تجزیه و تحلیل اطلاعات و بازاریابی آنلاین برای دفاتر معاملات تجاری و چند خانوادگی املاک و مستغلات است. روزنبرگ انتظار دارد که رشد درآمد ارگانیک در سال 2020 و بعد از آن به 20٪ برسد ، زیرا این شرکت همچنان به طور چشمگیری نیروی فروش خود را گسترش داده و وارد بازارهای جدید می شود – فروش به صاحبان و سرمایه گذاران و نه فقط کارگزاران و مدیران املاک. رشد همچنین از بخش آپارتمان آن در.com خواهد بود ، که اجاره دهنده را با صاحبخانه هماهنگ می کند. CoStar همچنین در سطح بین المللی در حال گسترش است ، و فراتر از ایالات متحده و کانادا به مکانهایی مانند اروپای غربی می رود. این شرکت همچنین دارای ترازنامه بکر و حجم عظیمی از پول نقد آزاد است.

جفری جیمز

صندوق  درپوش کوچک Driehaus: شرکتهای کوچک با رشد سریع.

بازده سال 2019: 40.4٪ ، میانگین بازده سالانه از زمان آغاز به کار (2017): 26٪

Everbridge (EVBG)

 

این شرکت نرم افزاری ابری با شرکت ها ، دولت ها و آژانس های آنها همکاری می کند تا ابزاری برای اعلان های جمعی و هشدارهای جمعیت فراهم کند. نرم افزار آن به هشدار دادن به کارمندان یا شهروندان از هر آنچه اتفاق می افتد کمک می کند – از بلایای طبیعی گرفته تا حملات سایبری. طبق گفته جیمز ، این شرکت 147 میلیون دلاری (Revs) که هنوز سود لازم را به دست نیاورد ، 30 درصد در سال در حال رشد است و به طور فزاینده ای با شرکت های بزرگ و دولت فدرال برنده قرارداد می شود. او توضیح می دهد: “این هشدار کهربا نسل بعدی است.” به عنوان مثال ، هشدارهای کهربا یک راه حل دولتی سفارشی برای خانه است ، اما Everbridge در نرم افزار خود بسیار پیچیده تر است ، جیمز می گوید ، از آنجا که آنها می توانند از فناوری های مختلفی مانند خدمات موقعیت مکانی استفاده کنند تا افراد را در یک منطقه جغرافیایی خاص اعلام کنند. وی همچنین تصریح می کند که وظیفه اتحادیه اروپا برای انتخاب یک سیستم اطلاع رسانی گسترده برای همه کشورهای عضو آنها – جایی که تاکنون چندین نفر Everbridge را برگزیده اند.

 

MyoKardia (MYOK)

 

این شرکت بیوتکنولوژی در مرحله بالینی بالغ بر 3.5 میلیارد دلار در داروهای دقیق با هدف بیماری ژنتیکی قلب و عروق – شماره یک دلیل مرگ در جهان – تمرکز دارد. جیمز توضیح می دهد: “تقریباً تمام داروهای درمان کننده این کار به طور غیر مستقیم با کاهش کلسترول یا درمان علائم انجام می شوند ،” اما MyoKardia یکی از اولین افرادی است که منبع بیماری را هدف قرار داده است – نقایص ژنتیکی اساسی در عملکرد قلب. “یکی از بیماری های این بیماری است. به عنوان مثال ، هدف قرار دادن کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک (گسترده شدن دریچه های قلب) است. سال آینده ، جیمز یک مطالعه مرحله سه را برجسته می کند که انتظار می رود مراحل خوبی را طی کند ، مانند مراحل قبلی. وی می گوید: “برای یک شرکت بیوتکنولوژی با این اندازه و این خط لوله ، ترازنامه آن کاملاً قوی است.” (میوکاردیا هنوز هیچ درآمدی یا سود ندارد). “این باید برای شرکت کافی باشد تا مطالعات را تأمین کند و خط لوله خود را برای آینده قابل پیش بینی توسعه دهد.”

 

جو دنیسون

صندوق رشد Zevenbergen: شرکت های بزرگ مصرفی و فناوری کلاهبرداری.

بازده سال 2019: 38.4٪ ، بازده متوسط ​​سالانه 3 ساله: 24.3٪

 

علوم دقیق (EXAS)

 

مادیسون ، محصول اصلی علوم دقیق ویسکانسین ، کلوارد ، به لطف افزایش 80 درصدی درآمد امسال “رشد ارگانیک قوی” را تجربه کرده است و طبق گفته های دنیسون ، انتظار می رود که سال آینده دوباره به این رقم برسد. کلوارد غربالگری مدفوع در منزل را به عنوان جایگزینی برای گرفتن کولونوسکوپی امکان پذیر می کند. مشارکت شرکت با Pfizer – یک قرارداد فروش تبلیغاتی – مفید بوده است ، زیرا به دسترسی دقیق علوم دقیق به فروشندگان غول داروسازی ، تخصص در بازاریابی و روابط کمک می کند. علوم دقیق همچنان به رشد شبکه پزشکان خود ادامه داده و متخصصان جدید مراقبت های اولیه و دستگاه گوارش را نیز اضافه می کنند. دنیسون می گوید چیزهای زیادی برای انتظار برای سال آینده وجود دارد: این شرکت قصد دارد كلولارد 2.0 را آزمایش كند – نسخه ای دقیق تر و اقتصادی از محصول امضاء شده خود – و طبق گزارش ها برنامه ریزی شده است تا با تشخیص بیماری سرطان كبد بیرون بیاید. دنیسون می گوید: “این سرمایه گذاری های مناسب برای رشد اقتصادی برای دهه آینده است.” وی گفت: “چتر رقابتی سوء تفاهم و وزن در سهام افزایش یافته است ، اما ما فکر می کنیم این امر می تواند پاکسازی شود.”

 

Wayfair (W)

 

رهبر بازار در مبلمان خانگی آنلاین ، Wayfair به دلیل حرکت و خرید خانه ، در بین مصرف کنندگان جوان محبوب شده است. وی تأکید می کند که این شرکت در بازه میانه 20٪ رشد داشته است ، اگرچه ضررها از زمان اعتبار در سرمایه گذاری بیشتر است. اما انتظار می رود سودآوری در 5 سال آینده باشد. به گفته دنیسون ، وایفایر با سرمایه گذاری های بین المللی ، در درجه اول در اروپای غربی ، “جایی که آنها دنبال همان کتاب پخش می شوند که در داخل کشور موفق شده است ، تقویت می شود.” او می گوید ، این رقابت ها توسط بازیکنان آجر و ملات و بازیکنان بزرگتری مانند آمازون انجام می شود.

 

استفان دنیچیلو

صندوق بزرگ کلاه فدرال Kaufmann: شرکت های بزرگ رشد کلاه.

بازده 2019: 37.7٪ ، بازده متوسط ​​سالانه 10 ساله: 14.9٪

 

مواد ولکان (VMC)

 

DeNichilo از این شرکت مواد 4.8 میلیارد دلاری (درآمدی) ، بزرگترین تولیدکننده مصالح ساختمانی در ایالات متحده ، دوست دارد ، زیرا وارد “دوره هیجان انگیز از افزایش حجم و قیمت گذاری” می شود. DeNichilo می گوید ، سطح ایالت ناشی از افزایش مالیات بنزین است. علاوه بر این ، “پشتیبانی محکم فدرال” برای زیرساخت ها در هر دو طرف راهرو در کاپیتول هیل یک افزایش اضافی خواهد بود که به سال آینده می انجامد.

 

اینجرزول رند (IR)

 

این شرکت 149 ساله تولید کننده پیشرو تجهیزات گرمایشی ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) در سطح جهان است. این کار کمپرسور چرخه ای خود را به سهم اول گاردنر دنور در سه ماهه اول سال 2020 می چرخاند. این منجر به 16 میلیارد دلار (درآمد) اینجرزول رند به عنوان “شرکت خالص بازی HVAC” می شود ، و هیچ کس دیگری با سهم بالای بازار ، تکرار قدرتمند را ذکر نمی کند. درآمد – از نصب ، جایگزینی و سرویس دهی قطعات ، قدرت قیمت گذاری قوی و “ترازنامه تهیه شده برای شرکت در ادغام بیشتر صنعت HVAC.”

 

کیمبرلی اسکات

صندوق رشد Ivy Mid-Cap: شرکتهای با رشد سریع کلاه متوسط.

بازده 2019: 37.6٪ ، متوسط ​​بازده سالانه 3 ساله: 20.1٪

 

منابع ملی ویژن (EYE)

 

این خرده فروش نوری 1.7 میلیارد دلاری (فروش) عینک ، لنزهای تماسی و سایر محصولات و همچنین ارائه امتحانات جامع چشم را به فروش می رساند. به گفته اسکات ، این شرکت شاهد رشد مداوم آن هستیم زیرا یک نیاز مهم پزشکی را با ارزش خوبی ارائه می دهد. وی خاطرنشان می کند: “این یک داستان قانع کننده است زیرا موقعیتی بی نظیر به عنوان یک خرده فروش رشد در خارج از تجارت الکترونیکی دارد.” از آنجا که این شرکت مشتری بیشتری را به دست می آورد و سهم بازار را به دست می آورد ، فروش فروشگاه های قابل مقایسه افزایش یافته است. اسکات می گوید ، درآمد کل در حال رشد بیش از 10٪ است و این شرکت همچنان به هتک حرمت ادامه می دهد. در حالی که خطرات شامل سرپیچ های تعرفه ای و نگرانی ها مبنی بر اینکه والمارت ممکن است یک همکاری استراتژیک را برای فعالیت در مراکز ویژن خود تمدید نکند ، او معتقد است که این قیمت ها در بازار موجود است. این شرکت همچنین شروع به اهرم سرمایه گذاری های جدید خود در مناطقی مانند امنیت سایبر و آزمایشگاه ها برای ساخت عینک می کند.

 

CoStar Group (CSGP)

 

واشنگتن ، CoStar مستقر در D.C. ، ارائه دهنده پیشرو در داده های معاملات املاک و مستغلات تجاری و تجاری در بازار ، گفت: “رشد کالیبر بالا و جریان نقدی عالی” ، به گفته اسکات. او برجسته تیم مدیریت و بنیاد مؤسس شرکت و ترازنامه بکر و بدون بدهی را برجسته می کند. درآمد CoStar با یک کلیپ 20٪ در حال رشد است و اسکات انتظار دارد که نوآوری های جدید در مناطق جدید از جمله کسب اخیر تحقیقات سفر اسمیت ، ادامه یابد و این امر به CoStar اجازه می دهد تا برای بخش مهمان نوازی شروع به گسترش داده ها و تجزیه و تحلیل کند. او اظهار داشت که بازار معمولاً وقتی شرکت چرخه های سرمایه گذاری جدید را اعلام می کند ، از سهام خود عقب می ماند ، اما با وجود این که به حاشیه های نزدیک مدت آسیب می رساند ، در واقع CoStar را برای مرحله بعدی رشد خود تنظیم می کند. انتظار این شرکت این است که تا پایان سال 2023 این تجارت 3 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

 

اسکات کلیمو

صندوق رشد Amana: شرکتهای بزرگ با رشد بالا و بدهی. طبق اصول اسلامی اجرا کنید.

بازده 2019: 31.7٪ ، متوسط ​​بازده سالانه 3 ساله: 19.9٪

صندوق رشد Sextant: نمونه کارها با گردش مالی کم در شرکت های بزرگ رشد.

بازده 2019: 35.3٪ ، متوسط ​​بازده سالانه 3 ساله: 17.9٪

 

شرکت های Lowe

 

كليمو Lowe را “داستاني براي خودكشي قانعكننده” مي نامد كه سال بعد از يك بازار قدرتمند مسكن سود خواهد برد ، با كمبود نرخ بهره كم. مدیرعامل جدید Lowe ، ماروین الیسون ، بهره وری در بهره برداری را بهبود بخشیده است و Klimo سرمایه گذاری های جدیدی را در زمینه فناوری ، مانند مهاجرت سیستم به ابر و بهبود تجربه آنلاین ، برجسته تر می کند ، به عنوان یکی دیگر از پیشرفت های این شرکت. نکته دیگر ، در حالی که “هیچ چیز ضد گلوله نیست” ، و رکود اقتصادی و ریسکهای بازار مسکن تا حدودی با کاهش هزینه ها و سایر پیشرفت های داخلی ، که باید از حاشیه ها محافظت شود ، کاهش می یابد.

Ally Financial (ALLY)

 

شرکت خدمات مالی آلی در همه چیز از وام خودرو و بانکداری آنلاین تا وام و وام وام بهره می گیرد. این یک رهبر در وام خودکار است ، به خصوص در تأمین اعتبار خودروهای استفاده شده: “منطقه ای که مهارت خاصی را به دست آورد.” وی گفت ، چشم اندازهای خوبی برای رشد وجود دارد ، زیرا اجماع عمومی برای اقتصاد بسیار خوب به نظر می رسد و انتظار می رود بازار مسکن جامد باشد. سهام دارای PE کم زیر 8 برابر درآمد 12 ماهه است ، سود سهام سود 2.2٪ و سود سالانه 10٪ در حال رشد است. كليمو مي گويد: “آنچه واقعاً قابل توجه است ارزشي است كه تجارت آن با وجود اينكه سهام امسال 37٪ بالا رفته است ، انجام شده است.”

 

تام اسلاتر

صندوق رشد سرمایه سهام بیلی گیفورد ایالات متحده: پرتفوی متمرکز شرکتهای رشد.

بازده سال 2019: 29.4٪ ، میانگین بازده سالانه از زمان آغاز به کار (2016): 20.7٪

 

Yext (YEXT)

 

نیویورک سیتی Yext یک شرکت فن آوری کوچک کلاه است که به کسب و کارها امکان می دهد از شبکه مبتنی بر ابر موتورهای جستجو ، نقشه ها و سایر نرم افزارهای خود برای تقویت آگاهی و ساخت نام تجاری خود استفاده کنند. با شرکت های بیشتر قطعات دیجیتالی را در استراتژی های تجاری خود ادغام می کنند ، Yext ابزاری برای انجام این کار به آنها می دهد ، و همچنین اطلاعات را با ناشران به روشی که برای کاربران نهایی در دسترس باشد به اشتراک می گذارد. ابتکار عمل برای سال آینده بخش بزرگی از آن است: پاسخ های Yext ، که با هدف ساده سازی سؤالات مصرف کننده در مورد شرکت ها یا محصولات مختلف انجام می شود. اسلاتر گفت: “در حالی که یتکس هنوز یک تجارت بی ضرر است و مسیر سودآوری پس از WeWork به کلمه کلیدی تبدیل شده است. “ما می بینیم که آنها در طولانی مدت دارای یک بازار واقعاً بزرگ هستند.”

 

MarketAxess (MKTX)

 

این شرکت fintech یک بستر تجارت الکترونیکی را برای بازارهای اعتباری نهادی اجرا می کند و ابزارهای دیجیتالی را به تجارت اوراق بهادار می آورد. اسلاتر خاطرنشان می کند: “آنچه در اینجا جالب است این است که ما شاهد هستیم که بازارهای سهام عدالت به سمت تجارت دیجیتال حرکت می کنند ، اما حل اوراق قرضه مشکلی بسیار سخت تر بوده است – زیرا آنها معمولاً بسیار کم نقص هستند.” دیجیتالی کردن این بازارها برای صاحبان دارایی یک برد بزرگ محسوب می شود زیرا جنبه هزینه واسطه گری را که مربوط به تجارت اوراق بهادار سنتی است ، به دست می آورد. اسلاتتر پیش بینی می کند که MarketAxess حداقل 15٪ رشد را در سال آینده داشته باشد ، همراه با حاشیه های بسیار بالای 50٪ که هر دو احتمال دارد در آینده رشد کنند.

 

Chase Sheridan و Greg Steinmetz

صندوق Sequoia: از سال 2016 توسط کمیته سرمایه گذاری RCG اداره می شود. روی شرکتهای کم ارزش تمرکز کنید.

بازده 2019: 29.3٪ ، بازده متوسط ​​سالانه 10 ساله: 11.5٪

پذیرش اعتبار (CACC)

 

Credit Acceptance Corp. یک وام دهنده کم هزینه اتومبیل است که صندوق Sequoia دوست دارد فکر کند به عنوان “بهترین خانه در یک محله سخت” است. آنها تأكید می كنند كه پذیرش اعتبار با تشكیل “برنامه نمونه کارها” با نمایندگی های خود در جایی که هم هزینه ها و هم پرداخت های وام و کارمزد وام را در اختیار دارد ، با مجموعه ای از خطرات به عنوان وام گیرنده فرعی مواجه نیست. این بدان معناست که در یک رکود ، پذیرش اعتبار کمتر از همسالان خود رنج می برد و می تواند از آن دوره های استرس برای به دست آوردن سهم بیشتر بازار استفاده کند. این شرکت در حال رشد است – درآمدها 22 درصد در سال 2019 افزایش یافته است — و مجبور است این کار را بدون M&A ادامه دهد. شریدان و اشتاینمتز توصیف می کنند ، در حالی که برخی بازیگران بد در صنعت وام خودرو ، فقیر شاغل را ترجیح می دهند ، “پذیرش اعتبار شرکت طبق قوانین بازی می کند و منصفانه بازی می کند.” “آنها سیستم های رایانه ای عالی دارند که عوامل جمع آوری خود را در محدوده کاری که دولت به آنها اجازه می دهد انجام دهند ، نگه می دارند.”

الفبای (GOOGL)

 

شریدان و استینمتز می گوید: “بعضی اوقات ایده خوبی در مقابل بینی شما است.” “ترازنامه الفبای (با 130 میلیارد دلار پول نقد) مانند Fort Knox است ، و انعطاف پذیری و کیفیت تجارت فوق العاده است.” این شرکت به طور متوسط ​​نزدیک به 20٪ رشد داشته است و “درآمد جستجوی آن از نظر موبایل و یوتیوب هدایت می شود. “با بخش های سریع در حال رشد آن.” با 25 میلیارد دلار در سال برای تحقیق و توسعه هزینه می شود – دوم در جهان در پشت آمازون “” که در اصل Dell Labs و Xerox Park روی استروئیدها هستند “، طبق گفته های شریدان و اشتاینمتز. آنها خاطرنشان كردند: “نقاط قوت رقابتی گوگل تقریباً غیرقابل تحمل در تجارت اصلی خود است.” این غول فناوری همچنین جاه طلبی برای حرکت به سمت نردبان در تجارت رو به رشد رایانش ابری دارد ، جایی که در حال حاضر در پشت آمازون و مایکروسافت قرار دارد.

 

کریس مک

صندوق جهانی سهام هاردینگ لوونر: شرکتهای رشد با کیفیت بالا.

بازده 2019: 28.5٪ ، بازده متوسط ​​5 ساله سالانه: 10.2٪

 

پی پال (PYPL)

 

به گفته مک ، پی پال “نام خانوادگی” است ، اما فرصت کلی در اینجا “تحت نفوذ تحول دیجیتال در خدمات مالی” است. این یک “فرصت دم بلند” است ، به خصوص با توجه به اینکه حدود 85٪ از معاملات دنیا هنوز به صورت نقدی تسویه می شوند. او اظهار داشت ، متفاوت است که پی پال با موسسات مالی بیشتری همکاری می کند و تعداد حسابهای تجاری خود را افزایش می دهد. به عنوان مثال مشارکت با Bank of America و HSBC شروع به پرداخت می کند زیرا PayPal را در گزینه های کیف پول دیجیتالی خود گزینه ای قرار می دهد. مک تأکید می کند که پایگاه کاربر بزرگ PayPal و مقیاس معاملات فرآیندهای آن ، که هر دو نزدیک به 20٪ در حال رشد هستند ، یکی دیگر از موارد مثبت است. مك مي گويد: اگرچه شركت مخالف برخي بازيكنندگان فن آوري بزرگ مانند اپل است ، “بيش از يك برنده در اينجا وجود دارد.”

 

داروهای ورتکس (VRTX)

 

Vertex یک شرکت فناوری بیوتکنولوژی کلاه 56 میلیارد دلاری است که با هدف داروی برای درمان فیبروز کیستیک فعالیت دارد. مك آن را به عنوان يك فرصت رشد ناديده گرفته مي داند ، “از آنجا كه از جمعيت مخاطبان كوچك آن – از 100000 نفر در سطح جهان – در طرح امور ، غافل مانده است.” او می گوید. این مجموعه داروهای تأیید شده موجود را در بازار به بازار عرضه کرده و یک مورد جدید را نیز اضافه کرده است: در حالی که می توانند حدود 56٪ از فیبروز کیستیک موجود را بدست آورند ، ترکیب دارویی “ترکیبی سه گانه” جدید ورتکس برای درمان این بیماری شاهد خواهد بود که این تعداد در حدود 90 افزایش یابد. با توجه به Mack. اگرچه این دارو گران قیمت است و بیماران برای زندگی روی آنها قرار دارند ، افزایش امید به زندگی و تعداد موارد قابل درمان برای ورتکس خوب است. این شرکت با حاشیه های خوبی سودآور است و بیش از 25٪ رشد دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

اخبار

error: !در صورت نیاز به کپی مطالب با ما تماس بگیرید

عضو خبرنامه پول پدیا شوید

با عضویت در خبرنامه پول پدیا از این پس بهترین های بازار پول و سرمایه و صدها مطالب مرتبط دیگر را به صورت هفتگی روی ایمیل خود دریافت خواهید کرد

شما عضو خبرنامه پول پدیا شدید :)